Witamy w Przedszkolu Twórczej Aktywności Dziecka w Pogodno, gdzie naszym celem jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez angażujące doświadczenia. To przestrzeń, gdzie najmłodsi uczą się wartości, współdziałania i marzą o przyszłości. Zespół nauczycieli w naszej placówce to młodzi, dobrze wykształceni specjaliści, którzy wyróżniają nasze przedszkole na tle innych dzięki unikatowej przestrzeni sensorycznej, umożliwiającej dzieciom odkrywanie świata w trakcie zabawy. Nasze przedszkole znajduje się przy ulicy Jodłowej oraz przy ulicy Traugutta w Szczecinie, co zapewnia łatwy dostęp z różnych części miasta.

Edukacja przedszkolna Pogodno – zajęcia dodatkowe

Oferujemy bogaty wybór zajęć dodatkowych, by maksymalnie stymulować twórcze zdolności naszych podopiecznych.

Przedszkole sensoryczne Pogodno

Nasza placówka kładzie nacisk na rozwój sensoryczny, odbywający się poprzez zmysły. Stymulacja zmysłów – równowagi, dotyku, słuchu, wzroku, smaku i węchu – jest kluczowa dla rozwoju neurologicznego, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia dziecka zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dzięki rozwiniętemu systemowi nerwowemu, dzieci lepiej rozumieją i kontrolują swoje emocje, koncentrują się, uczą, odczuwają swoje ciało, rozwijają mowę, budują postawę i tworzą trwałe relacje.

Przedszkole z angielskim Pogodno

Umożliwiamy dzieciom zapoznanie się z angielskim, budząc w nich ciekawość i zamiłowanie do nowych słów. Język ten towarzyszy nam przy codziennych czynnościach i zabawach, co sprawia, że nauka jest bardziej naturalna.

Przedszkole szachowe Pogodno

Szachy rozwijają myślenie logiczne i pobudzają wyobraźnię. Uczymy dzieci korzystając z proven methods, a nasi doświadczeni nauczyciele są zawsze gotowi do pomocy.

Przedszkole taneczne Pogodno

Nasze lekcje tańca nowoczesnego kształtują poczucie rytmu i budują pewność siebie u dzieci. Oprócz tradycyjnych zajęć tanecznych, oferujemy nowoczesne choreografie.

Przedszkole jogi Pogodno

Zajęcia jogi odbywają się w języku polskim i angielskim, co pozwala na równoczesne ćwiczenie koordynacji i naukę podstawowych angielskich słówek.

Przedszkole z kuchnią Pogodno

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy zdrowe posiłki, ucząc dzieci zasad zdrowego odżywiania opartego na świeżych produktach. Uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe, minimalizując przy tym ilość cukru w posiłkach.

Rekrutacja do przedszkola Pogodno

Rejestracja do naszej placówki jest otwarta przez cały rok. Zachęcamy do udziału w dniu adaptacyjnym, aby maluchy mogły lepiej poznać przedszkole, rówieśników oraz naszych nauczycieli. Przyjmujemy dzieci od pierwszego roku życia!

Edukacja w przedszkolu Pogodno

Absolwenci naszego przedszkola to dzieci radosne, ciekawe świata, pewne siebie i gotowe na dalszą edukację. Priorytetem jest dla nas zrozumienie potrzeb i zainteresowań każdego dziecka, wspieranie jego aktywności, kreatywności oraz rozwijanie talentów w bezpiecznym i dobrze wyposażonym otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z Pogodna, Szczecina i okolic.