O tym, że Uniwersytet zaczyna się już w Przedszkolu nie trzeba nikogo przekonywać. Dzisiaj wiadomo, że dzieci mogą wiele zyskać dla własnego rozwoju uczęszczając do dobrego, twórczego Przedszkola.

Wydobywamy z dziecka to, co w nim najcenniejsze. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w procesie prowadzenia Przedszkola zapewniamy w ten sposób naszym dzieciom ułatwienie lepszego dostępu do wiedzy w okresie szkolnym, a to pozwala w przyszłości otworzyć drogę do sukcesu w dorosłym życiu.

Naszym celem jest stworzenie dzieciom poznawania, rozwijania wiedzy i doświadczeń poprzez twórczą aktywność. W naszym Przedszkolu poznają umiejętności językowe oraz realizują program nauczania przedszkolnego MEN.

Język obcy: angielski jest w naszym Przedszkolu wszechobecny nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale także podczas zabaw, posiłków i spacerów. Umożliwiamy dzieciom wielozmysłowe poznawanie rzeczywistości.
Rodzice świadomie wybierają Przedszkole twórcze dla swoich dzieci, ponieważ dostrzegają, jak bardzo ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywa umiejętność wyzwalania aktywności twórczej w wielu dziedzinach.

Nasz absolwent to dziecko radosne i ciekawe życia.
Zapisy trwają cały rok!