Witamy w przedszkolu Twórczej Aktywności Dziecka, w którym zapewniamy dzieciom rozwój wiedzy za pomocą wspólnych doświadczeń. To miejsce, gdzie maluchy uczą się życiowych wartości, współpracy i marzenia o lepszym świecie. Nasi nauczyciele przedszkolni to zespół młodych i wykształconych profesjonalistów. To co wyróżnia przedszkole TAD od innych placówek przedszkolnych to sensoryczna przestrzeń, przystosowana do poznawania świata poprzez zabawę.

Wychowanie przedszkolne gmina Dobra – zajęcia dodatkowe

Przedszkole proponuje szeroką ofertę zajęć dodatkowych, aby jak najlepiej rozwijać twórczą aktywność dzieci.

Przedszkole sensoryczne gmina Dobra

Nasza placówka stawia na rozwój sensoryczny, czyli taki doznawany poprzez zmysły. Aktywne stymulowanie zmysłów – równowagi, dotyku, słuchu, wzroku, smaku, i węchu ma kluczowe znaczenie dla rozwoju układu nerwowego, co bezpośrednio wpływa na jakość różnych aspektów życia dziecka w jego obecnym etapie rozwojowym oraz w dorosłości. Dzięki dobrze rozwiniętemu układowi nerwowemu, dziecko jest w stanie lepiej rozpoznawać i regulować swoje emocje, lepiej się koncentrować, uczyć, odczuwać swoje ciało, kształtować postawę, rozwijać zdolności językowe, tworzyć trwałe więzi.

Przedszkole z językiem angielskim gmina Dobra

Dzieci mają u nas możliwość poznania języka angielskiego. Nasz doświadczony zespół szkolno-przedszkolny potrafi wywołać w dzieciach ciekawość i pasję do poznawania nowych słówek i wyrażeń. Języka angielskiego używamy podczas wykonywania codziennych czynności oraz zabawy, przez co dziecko naturalniej uczy się ich zastosowania.

Przedszkole z szachami gmina Dobra

Szachy uczą dzieci logicznego myślenia i pozytywnie działają na wyobraźnię. W naszym przedszkolu uczymy gry za pomocą sprawdzonych metod, a doświadczony zespół szkolno-przedszkolny zawsze służy pomocą.

Przedszkole z tańcem nowoczesnym gmina Dobra

Zajęcia taneczne rozwijają poczucie rytmu i uczą dzieci pewności siebie. W naszym przedszkolu, oprócz zajęć z akompaniatorem i choreografem, proponujemy taniec nowoczesny.

Przedszkole z jogą gmina Dobra

Przeprowadzamy zajęcia jogi w języku polskim i angielskim. Dzięki temu dbamy jednocześnie o koordynację ruchową i ćwiczymy podstawowe angielskie słówka.

Przedszkole z własną kuchnią gmina Dobra

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki dla dzieci. Dzieci uczą się zbilansowanej diety opartej na świeżych owocach i warzywach. Respektujemy jednak indywidualne preferencje dzieci, dlatego natka pietruszki czy koperek do zupy są podawane na ich życzenie. Skupiamy się również na ograniczaniu cukru – w herbacie, kompotach, wypiekach i dżemach znajduje się jego niewielka ilość.

Rekrutacja przedszkole gmina Dobra

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok. Aby dziecko poznało dobrze nowych kolegów i koleżanki oraz zespół szkolno-przedszkolny, zapraszamy na specjalny, adaptacyjny dzień przedszkolaka. Witamy w przedszkolu maluchy już od 1 roku życia!

Edukacja przedszkolna gmina Dobra

Absolwent przedszkola TAD to dziecko radosne, ciekawe życia, pewne siebie i przygotowane do kontynuowania edukacji w szkole. Przywiązujemy dużą wagę do potrzeb i zainteresowań dziecka, wspieramy jego aktywność i kreatywność oraz rozwijamy jego talenty. Czas w przedszkolu wypełniony jest nauką i atrakcjami, a wszystko to w dobrze wyposażonym, bezpiecznym budynku.

Przedszkole TAD to odpowiednie miejsce dla Twojego malucha. Zapraszamy do nas dzieci ze Szczecina, gminy Dobra i okolic.