Witajcie w Przedszkolu Twórczej Aktywności Dziecka w Gumieńcach, gdzie każde dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój dzięki wspólnym przygodom. Oferujemy miejsce, gdzie najmłodsi uczą się ważnych wartości życiowych, współdziałania i mają możliwość marzenia o lepszej przyszłości. Nasza kadra to zespół energicznych, wykształconych specjalistów, którzy wprowadzają unikalne podejście do nauki przez zabawę, szczególnie poprzez naszą przestrzeń sensoryczną, stworzoną do eksploracji świata wszystkimi zmysłami.

Edukacja przedszkolna Gumieńce – zajęcia ekstra

Nasze przedszkole oferuje obszerny program zajęć dodatkowych, które są zaprojektowane, aby rozwijać twórcze i aktywne postawy u dzieci.

Przedszkole sensoryczne Gumieńce

Skupiamy się na sensorycznym rozwoju dzieci, angażując ich zmysły w aktywne doświadczanie świata. Zmysł równowagi, dotyku, słuchu, wzroku, smaku, i węchu są kluczowe dla rozwoju neuronowego, co znacząco wpływa na jakość życia dziecka zarówno w teraźniejszości, jak i w przyszłości. Dzięki mocno rozwiniętemu systemowi nerwowemu, nasze dzieci lepiej rozumieją i zarządzają emocjami, koncentrują się, uczą się, są świadome swojego ciała, rozwijają mowę i tworzą trwałe relacje.

Przedszkole z angielskim Gumieńce

Dajemy naszym podopiecznym możliwość nauki języka angielskiego w sposób przyjemny i skuteczny. Nasz zespół edukacyjny budzi w dzieciach zainteresowanie nowymi słówkami i zwrotami, a angielski staje się częścią codziennych czynności oraz zabaw, co pozwala na naturalne przyswajanie języka.

Szachy w przedszkolu Gumieńce

Uczymy gry w szachy, promując logiczne myślenie i rozwijając wyobraźnię dzieci. Nasze metody nauczania są sprawdzone, a doświadczony zespół pedagogiczny jest zawsze gotowy do wsparcia.

Taniec nowoczesny w przedszkolu Gumieńce

Proponujemy zajęcia taneczne, które nie tylko rozwijają poczucie rytmu, ale także uczą dzieci pewności siebie. W naszej ofercie znajduje się taniec nowoczesny z profesjonalnym akompaniamentem i choreografią.

Joga w przedszkolu Gumieńce

Prowadzimy zajęcia jogi zarówno w języku polskim, jak i angielskim, co sprzyja równoczesnemu rozwijaniu umiejętności językowych oraz koordynacji ruchowej.

Przedszkole z własną kuchnią Gumieńce

Posiadamy kuchnię, w której przygotowywane są zdrowe, smaczne posiłki, kładąc nacisk na świeże owoce i warzywa. Szanujemy indywidualne preferencje żywieniowe naszych podopiecznych, a także ograniczamy zawartość cukru w podawanych potrawach.

Rekrutacja do przedszkola Gumieńce

Przyjmujemy zapisy przez cały rok. Aby ułatwić dzieciom adaptację, zapraszamy na specjalny dzień adaptacyjny, co pozwoli na lepsze poznanie nowych przyjaciół oraz naszego zespołu. Witamy dzieci od pierwszego roku życia!

Podsumowanie edukacji przedszkolnej w Gumieńcach

Nasze przedszkole wychowuje dzieci pełne radości, ciekawości świata, pewne siebie i gotowe na nowe wyzwania edukacyjne. Zależy nam na rozwoju indywidualnych zainteresowań każdego dziecka, wspieramy jego aktywność i kreatywność. W naszym przedszkolu nauka przeplata się z zabawą, wszystko to w dobrze wyposażonym i bezpiecznym środowisku.

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola TAD w Gumieńcach, otwartego dla maluchów ze Szczecina, Gumieńców i okolic.