Wydobywamy z dziecka to, co najcenniejsze. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w procesie prowadzenia przedszkola zapewniamy w ten sposób naszym dzieciom ułatwienie lepszego dostępu do wiedzy w okresie szkolnym, a to pozwala w przyszłości otworzyć drogę do sukcesu w dorosłym życiu.

Przedszkole rozpoczęło działalność 1 września 1994 roku.
Od chwili powstania przedszkole cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców. Cieszymy się, że powracają do nas drugie i trzecie dzieci tych samych rodziców.
Proponujemy komfortowe warunki wychowania i nauczania w obszernych, przystosowanych dla dzieci salach. Posiadamy przepięknie położony, duży teren zielony (ogrodzony) z placami zabaw dla dzieci.

Absolwent Przedszkola to w przyszłości człowiek znający swoje miejsce w Europie i na świecie. To dziecko ciekawe życia, radosne, pewne siebie, zainteresowane światem. Zapewniamy wieloaspektowy rozwój dziecka w komfortowych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, twórcze, osiągające bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność i kreatywność. Pomagamy dziecku w rozwijaniu talentów. Zapewniamy dobrze zorganizowane, atrakcyjne zajęcia w dobrze wyposażonym, bezpiecznym budynku.