Godziny otwarcia

Europejskie Przedszkole Niepubliczne „ Twórczej Aktywności Dziecka” czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Odbieranie dzieci

Jeśli dziecko jest odbierane przez inne osoby niż rodzice, prosimy o pisemne upoważnienie. W Przedszkolu obowiązuje wejście na karty magnetyczne.

Rodzice

Dla zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu obowiązuje wejście tylko przy pomocy karty magnetycznej. Osobom obcym wstęp wzbroniony.
Karty są rejestrowane.

Odzież

Dzieci powinny być ubrane w wygodne i praktyczne ubranka oraz powinny mieć obuwie zmienne.

Urodziny

W Przedszkolu obchodzimy urodziny. Już przy wejściu wita nas informacja, kto dzisiaj obchodzi urodziny. Jest to szczególny dzień w życiu każdego. Jubilat otrzymuje królewskie insygnia, wszyscy składają mu życzenia, częstujemy się smacznym tortem (dziecko może przynieść go z tej okazji).

Zabawki

W naszym przedszkolu dziecko może mieć swoją ulubioną zabawkę.

Chore dzieci

Chore dzieci: przeziębione, zakaźnie chore lub z gorączką, kaszlem, katarem nie są przyjmowane do Przedszkola.