Serdecznie witamy w Przedszkolu Innowacyjnej Aktywności Dziecka, gdzie oferujemy rozwój poprzez wspólne odkrywanie. Jest to przestrzeń, w której najmłodsi uczą się wartości, umiejętności współpracy i budowania marzeń o lepszej przyszłości. Nasz zespół pedagogów to grupa energicznych, wykształconych specjalistów. Nasze przedszkole PIAD wyróżnia się wśród innych dzięki unikalnej przestrzeni sensorycznej, zaprojektowanej do eksploracji świata w trakcie zabawy.

Edukacja przedszkolna Mierzyn – zajęcia dodatkowe

Oferujemy bogaty wybór zajęć dodatkowych, które są zaprojektowane, aby stymulować kreatywność naszych przedszkolaków.

Przedszkole z naciskiem na rozwój sensoryczny Mierzyn

Nasza placówka skupia się na rozwoju sensorycznym dzieci, co oznacza doświadczanie świata poprzez zmysły. Aktywacja sensoryczna, dotycząca równowagi, dotyku, słuchu, wzroku, smaku i węchu, jest fundamentem dla rozwoju układu nerwowego. To ma bezpośredni wpływ na jakość życia dziecka teraz i w przyszłości, pomagając w rozpoznawaniu i regulacji emocji, koncentracji, nauce, percepcji ciała, postawie, rozwoju językowym i budowaniu relacji.

Przedszkole z nauką angielskiego Mierzyn

U nas dzieci mają szansę na wczesne poznanie języka angielskiego. Nasz wykwalifikowany personel edukacyjny budzi w dzieciach entuzjazm do nauki nowych słów i zwrotów, używając angielskiego w codziennych sytuacjach i zabawach, co ułatwia naturalne przyswajanie języka.

Przedszkole z nauką szachów Mierzyn

Szachy są świetnym narzędziem do nauki logicznego myślenia i rozwijania wyobraźni. Nasze przedszkole oferuje naukę gry w szachy, korzystając ze sprawdzonych metod, a nasza doświadczona kadra jest zawsze gotowa pomóc.

Przedszkole z nowoczesnym tańcem Mierzyn

Oferujemy zajęcia taneczne, które kształtują poczucie rytmu i budują pewność siebie u dzieci. W naszym przedszkolu dzieci mogą się rozwijać poprzez taniec nowoczesny, z zajęciami prowadzonymi przez doświadczonych choreografów i przy akompaniamencie.

Przedszkole z jogą Mierzyn

Zajęcia jogi prowadzone są u nas zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jest to sposób na jednoczesne pracowanie nad koordynacją ruchową oraz nauką podstawowych angielskich słówek.

Przedszkole z własnym cateringiem Mierzyn

Posiadamy własną kuchnię, gdzie przygotowywane są zdrowe i smaczne posiłki dla dzieci. Promujemy zbilansowaną dietę, bogatą w świeże owoce i warzywa, przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych preferencji żywieniowych. Minimalizujemy zawartość cukru w napojach i posiłkach.

Rekrutacja do przedszkola Mierzyn

Zapisy do naszego przedszkola są otwarte przez cały rok. Zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnym dniu adaptacyjnym, aby dzieci mogły lepiej poznać swoich nowych przyjaciół oraz naszą kadrę. Witamy w naszym przedszkolu dzieci już od pierwszego roku życia!

Wychowanie przedszkolne Mierzyn

Absolwent naszego przedszkola to dziecko pełne radości, zaciekawione światem, pewne siebie i gotowe do dalszej edukacji szkolnej. Przykładamy dużą wagę do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka, wspierając jego aktywność, kreatywność i rozwój talentów. Czas spędzony w naszym przedszkolu to połączenie nauki z zabawą, wszystko to w dobrze wyposażonych i bezpiecznych warunkach.

Przedszkole Innowacyjnej Aktywności Dziecka w Mierzynie to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Zapraszamy dzieci z Mierzyna, Szczecina oraz okolic.