Przedszkole proponuje szeroką ofertę zajęć dodatkowych, aby jak najlepiej rozwijać twórczą aktywność Państwa dzieci.

• zajęcia umuzykalniające z akompaniatorem i choreografem 2× w tygodniu- rozwijające poczucie rytmu oraz pewność siebie.
  • język angielski – 3× w tygodniu
  • szachy
  • Przedszkole z Pogonią,
  • zajęcia z jogi w języku angielskim i polskim,
  • warsztaty sensoryczne oraz twórcze warsztaty plastyczne i techniczne, rozwijające spostrzegawczość i pamięć,
  • zajęcia taneczne i taniec towarzyski ( nowoczesny) rozwijający poczucie rytmu.
  • ciekawe zajęcia matematyczne przygotowujące do podjęcia nauki w szkole,
  • glottodydaktyka i inne formy przygotowujące dzieci do nauki czytania i pisania

Realizujemy Podstawę Programową MENu przygotowującą dzieci do podjęcia nauki w klasie „ 1”.

• posiadamy piękny ogród, place zabaw, basen odkryty letni ( teren zielony ponad 5000 m kw.),
  • pracujemy niestandardowo również w wakacje.