Zapraszamy do Przedszkola Twórczej Aktywności Dziecka położonego przy ulicy Jodłowej, gdzie oferujemy kompleksowy rozwój dziecka poprzez zabawę i wspólne doświadczenia. Nasze przedszkole to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci uczą się ważnych wartości życiowych, współdziałania i budowania marzeń o lepszej przyszłości. Drużyna naszych młodych i dobrze wykształconych pedagogów wyróżnia się pasją do nauczania, a unikalna przestrzeń sensoryczna naszej placówki zachęca do poznawania świata w aktywny sposób.

Wychowanie przedszkolne przy ulicy Jodłowej – zajęcia uzupełniające

Nasze przedszkole oferuje bogatą gamę zajęć dodatkowych, zaprojektowanych z myślą o rozwijaniu twórczych zdolności naszych podopiecznych.

Przedszkole sensoryczne przy ulicy Jodłowej

Kładziemy duży nacisk na rozwój sensoryczny dzieci, wykorzystując do tego celu aktywne stymulowanie zmysłów. Dzięki temu podejściu wspieramy rozwój neurologiczny maluchów, co ma bezpośredni wpływ na ich zdolność do rozpoznawania i regulowania emocji, koncentrację, naukę i rozwój społeczny.

Nauka angielskiego przy ulicy Jodłowej

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego, co wspiera ich wielojęzyczny rozwój od najmłodszych lat. Nasz zespół pedagogiczny stosuje innowacyjne metody nauczania, aby zachęcić dzieci do zabawy i nauki w języku angielskim.

Szachy w przedszkolu przy ulicy Jodłowej

Uczymy gry w szachy, promując logiczne myślenie i kreatywność. Nasze metody nauczania szachów są dostosowane do wieku przedszkolaków, aby nauka była zarówno efektywna, jak i zabawna.

Taniec nowoczesny przy ulicy Jodłowej

Oferujemy zajęcia taneczne, rozwijając w dzieciach poczucie rytmu oraz umiejętność pracy w grupie. Taniec nowoczesny jest świetnym sposobem na wyrażanie siebie i budowanie pewności siebie u najmłodszych.

Joga dla dzieci przy ulicy Jodłowej

Prowadzimy zajęcia jogi, które są wspaniałą okazją do poprawy koordynacji ruchowej oraz nauki angielskich słówek w praktyce. Joga dla dzieci to doskonały sposób na harmonijny rozwój.

Przedszkole z własną kuchnią przy ulicy Jodłowej

Dysponujemy własną kuchnią, serwując zdrowe i zbilansowane posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb dietetycznych naszych podopiecznych, w tym dzieci z autyzmem i alergiami pokarmowymi.

Nabór do przedszkola przy ulicy Jodłowej

Zachęcamy do zapisów przez cały rok. Specjalny dzień adaptacyjny pomoże Twojemu dziecku lepiej zaadaptować się w nowym środowisku. Zapraszamy dzieci już od pierwszego roku życia!

Edukacja przedszkolna przy ulicy Jodłowej

Naszym celem jest wychowanie dzieci radosnych, ciekawych świata, pewnych siebie, gotowych na dalszą edukację. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb i zainteresowań każdego dziecka, wspierając jego aktywność, kreatywność i rozwój talentów. W przedszkolu przy ulicy Jodłowej czas wypełniony jest edukacją i atrakcjami w bezpiecznym, dobrze wyposażonym budynku, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i możliwość nauki poprzez zabawę.

Przedszkole przy ulicy Jodłowej to miejsce, gdzie Twoje dziecko znajdzie przestrzeń do rozwoju w przyjaznej, akceptującej atmosferze. Zapraszamy do nas dzieci z Szczecina i okolic, oferując im najlepsze warunki do nauki i zabawy.

Z naszą ofertą kierujemy się nie tylko do mieszkańców Szczecina, ale także do rodzin z całego regionu, poszukujących dla swoich dzieci przedszkola z bogatym programem edukacyjnym, nowoczesnymi metodami nauczania i profesjonalną opieką. Wierzymy, że nasze przedszkole stanie się drugim domem dla Twojego dziecka, miejscem, w którym będzie się czuć szczęśliwe, bezpieczne i gdzie będzie mogło rozwijać swoje pasje oraz talenty.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą placówką. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia nas, aby na własne oczy zobaczyć, jak wyjątkowe jest nasze przedszkole przy ulicy Jodłowej. Do zobaczenia!