Przedszkole przy Traugutta

Zapraszamy do naszego Przedszkola Twórczej Aktywności, położonego przy ulicy Traugutta, gdzie oferujemy maluchom wszechstronny rozwój poprzez zabawę edukacyjną i cenne doświadczenia. Nasze przedszkole to wyjątkowa przestrzeń, w której dzieci poznają wartości życiowe, uczą się pracy zespołowej i kształtują swoje marzenia o lepszej przyszłości. Zespół naszych nauczycieli, to pasjonaci edukacji, którzy dzięki nowoczesnym metodom nauczania i indywidualnemu podejściu, wspierają rozwój każdego dziecka.

Edukacja przedszkolna przy Traugutta – program zajęć

Nasze przedszkole zapewnia szeroki zakres zajęć dodatkowych, mających na celu stymulowanie kreatywności i aktywności dzieci.

Strefa sensoryczna przy Traugutta

Podkreślamy znaczenie rozwoju sensorycznego dzieci, angażując je w aktywności, które pobudzają wszystkie zmysły. Dzięki temu, maluchy lepiej adaptują się do świata, co ma pozytywny wpływ na ich rozwój emocjonalny i kognitywny.

Angielski dla przedszkolaków przy Traugutta

Nasze przedszkole oferuje zajęcia z języka angielskiego, które prowadzone są w sposób angażujący i dostosowany do wieku dzieci. Dzięki naturalnym metodom nauki, angielski staje się dla nich zarówno zabawą, jak i cenną umiejętnością.

Szachy dla dzieci przy Traugutta

Uczymy dzieci gry w szachy, co rozwija ich zdolności analityczne i strategiczne myślenie. Nasze zajęcia są zaprojektowane tak, by były interesujące dla dzieci i dostarczały im radości z nauki.

Nowoczesny taniec przy Traugutta

W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia z tańca nowoczesnego, które nie tylko rozwijają poczucie rytmu, ale także wzmacniają pewność siebie u dzieci i uczą ich ekspresji poprzez ruch.

Joga dla maluchów przy Traugutta

Zajęcia jogi w naszym przedszkolu to połączenie zabawy i relaksu, które wspomagają rozwój motoryczny dzieci oraz uczą ich koncentracji i spokoju.

Zdrowe żywienie w przedszkolu przy Traugutta

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowujemy zdrowe posiłki, dostosowane do dietetycznych potrzeb naszych podopiecznych. Priorytetem jest dla nas zdrowie i dobre samopoczucie dzieci.

Rekrutacja do przedszkola przy Traugutta

Zachęcamy do całorocznych zapisów. Dzięki dniu adaptacyjnemu, każde dziecko ma możliwość łagodnego wprowadzenia do nowego środowiska. Przyjmujemy dzieci już od pierwszego roku życia!

Twoje dziecko w przedszkolu przy Traugutta

Celem naszej placówki jest zapewnienie dzieciom radosnej, pełnej ciekawości atmosfery, gdzie będą mogły czuć się pewnie i przygotować do dalszej edukacji. Dzięki bogatemu programowi zajęć i zaangażowanemu zespołowi pedagogów, przedszkole przy Traugutta jest miejscem, w którym każde dziecko może znaleźć przestrzeń do rozwoju i zabawy.

Nasze przedszkole jest otwarte dla dzieci z Szczecina i najbliższych okolic, oferując im najlepsze warunki do nauki i rozwoju w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze. Stawiamy na rozwój osobisty i edukacyjny każdego dziecka, dostosowując program do ich indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Przy Traugutta, nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń do rozwijania pasji i talentów. Dzięki współpracy z rodzicami i otwartości na ich potrzeby, tworzymy wspólnotę, która wspiera każde dziecko w jego drodze do dorosłości.

Zapewniamy szeroki wachlarz aktywności edukacyjnych i rozwijających, takich jak warsztaty artystyczne, zajęcia z robotyki, eksperymenty naukowe, które stymulują ciekawość świata i chęć poznawania nowych rzeczy. Ponadto, nasza kadra pedagogiczna składa się z doświadczonych nauczycieli i specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić dzieciom dostęp do najnowszych metod edukacyjnych.

Wierzymy, że przedszkole to miejsce, gdzie dzieci powinny czuć się bezpiecznie, akceptowane i szczęśliwe. Dlatego duży nacisk kładziemy na budowanie pozytywnych relacji między dziećmi, a także między dziećmi a dorosłymi. Nasze podejście pedagogiczne opiera się na szacunku, zrozumieniu i empatii, co tworzy podstawę do budowania silnych i zdrowych więzi.

Zapraszamy do przedszkola przy Traugutta!

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie rozwijać się, uczyć i bawić, nasze przedszkole przy ulicy Traugutta jest doskonałym wyborem. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas, aby osobiście przekonać się, jak wyjątkowe jest nasze przedszkole. Dołącz do naszej społeczności i pozwól swojemu dziecku rozpocząć wspaniałą przygodę z nauką i zabawą w Przedszkolu Twórczej Aktywności przy Traugutta.

Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Ciebie i Twoje dziecko. Razem stworzymy miejsce pełne radości, nauki i twórczego rozwoju.